Herní událost roku! Vyšel zrestaurovaný Duke Nukem Forever 2001 (First Slice)

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

No dobře, trochu jsem si zapřeháněl. (Viz též clickbait ;) Asi nejde o herní událost roku, a navíc se nejedná o kompletní zrestaurování DNF2001. Duke Nukem Forever Restoration Project First Slice nabízí lačnému hráčstvu ochutnávku úvodní části hry, konkrétně první kapitolu.

It's a damn good day to bet on Duke!

Herní událost roku! Vyšel zrestaurovaný Duke Nukem Forever 2001 (First Slice)

Připomeňme si, že cílem projektu Duke Nukem Forever Restoration je vystavět plnou hru na základech nedávno uniklé verze DNF z roku 2001. Není to snadná práce, výchozími nástroji jsou jakžtakž funkční engine, nekompletní podklady (grafika, zvuky, hudba), jen lehce načtrnuté struktury úrovní, upoutávky z E3 apod. Ale komunita se úkolu zhostila s nadšením, které se přetavilo právě ve First Slice. Práce pokračují velmi svižně, tvorba hratelné první kapitoly trvala cca půl roku.

Těšit se můžete na 12 unikátních zbraní, funkční deathmatch (!) a dokonce i přibalený editor map s názvem Duke's Enormous Tool.

Stojí First Slice za zahrání? Ještě nevím, spěchal jsem vás informovat, zatímco se mi hra stahuje. (Balíček se hrou má cca 1.6GB.) Ale upoutávka slibuje svižnou akci klasického střihu, a při současné popularitě tzn. boomer shooters, tedy doomovek, je myslím Duke Nukem Forever 2001 sázka na jistotu :)

Se stažením raději spěchejte, kdo ví, jak se majitel značky, tedy GearBox Software, k celé akci postaví.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle