1701.cz - retrogaming merch

Jump ‘n Bump Remastered, vylepšená verze DOSové multiplayerové řežby

Akční řežba pro čtyři hráče Jump 'n Bump vyšla v roce 1998 pro DOS. O rok později autor Mattias Brynervall uvolnil i zdrojové kódy hry a následovalo to, co je v podobných případech obvyklé - porty pro další platformy, jako např. Windows, Linux, MacOS, Playstation 2, Xbox apod.

Novinka Jump 'n Bump Remastered jde ještě trochu dál a přidává multiplayer až pro osm hráčů - 3 hráči na myši a klávesnici plus dalších pět hráčů s gamepady v ruce. S tím, že na jednom gamepadu mohou hrát dva hráči. Novinkou je též vylepšený přehled nejlepších skóre. Remasterovaná verze je určený pro Windows, Linux a MacOS a je ke stažení zcela zdarma.

O co ve hře jde? Představte si mix hopsačky a Joustu, s králíky v hlavní roli, a přidejte roztomilou brutalitu ve stylu legendárních Bulánků. Vaším úkolem je skákat ostatním králíčkům na hlavičky a rozesračíčkovat™ je tak na krvavoučký prejtíček. Na mou duši!

Technická - pro tvorbu hry byl použitý Godot engine.

Jump ‘n Bump Remastered, vylepšená verze DOSové multiplayerové řežby

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Jump ‘n Bump Remastered, vylepšená verze DOSové multiplayerové řežby"

  • Koukám, že to má i editor. To myslím původní verze neměla. Škoda jen, že nepřidali i on-line muliplayer. K tomu ještě verzi pro iOS a byl bych spokojený. Jsem náročný zákazník free her :-)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

10 patronů přispívá částkou 946 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle