Klasická RTS War Wind nyní zdarma na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

War Wind (1996) od DreamForge Intertainment je real-time strategie zasazená do fantasy světa, ve kterém o nadvládu bojují rasy Tha'Roon, Obblinox, Eaggra a Shama'Liras, přičemž každá z ras má specifické schopnosti, slabiny a unikátní podobu. Ve hře je připraveno 28 map v rámci příběhové kampaně, dále se můžete pustit do multiplayeru, a nakonec je připraven editor pro tvorbu vlastních map.

Klasická RTS War Wind nyní zdarma na GOG

Původně jsem předpokládal, že coby veterán všech těch Starcraftů, Warcraftů i Command & Conquerů vklouznu do War Windu přesně za dvě a půl vteřiny, ale chyba lávky, tohle není obvyklá kopírka.

War Wind na to jde jinak, divněji. Ovládání je výhradně skrz jednotky samotné, každé kliknutí dělá něco jiného, než byste čekali, v budovách se zdá se nestaví, vše je založené na mikro managementu jednotek... Nemůžu říct, že by mě to bavilo, naopak můžu říct, že po patnácti minutách pokusů proniknout do základních schémat ovládání jsem byl velmi blízko rage-quitu. Studium manuálu doporučeno :)

Ale je to zadarmo, zkuste to. A pokud vás to bude bavit, v tuto chvíli je v akci i pokračování War Wind II: Human Onslaught.

War Wind je navždy zdarma na GOG.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle