Mini Prince, demake Prince of Persia (DOS)

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Zapomeňte na plynulou rotoskopovanou animaci a jemné rozlišení, kterým je 320x200. Mini Prince je předělávka plošinovkové legendy Prince of Persia do ASCII textového módu, a to ještě specifickým, velmi minimalistickým způsobem. Však mrkněte na screenshot, Prince samotný je reprezentován jediným znakem, konkrétně smajlíkem.

Mini Prince, demake Prince of Persia (DOS)

I přes značné zjednodušení se můžete těšit na oblíbené bloudění ve sklepeních sultánova paláce, stejně jako na souboje na meče a souboje s ušním krvácením - PC speaker se činí! :)

Hru si můžete stáhnout zcela zdarma, dále lze autorovi dobrovolně přispět, a k dispozici je dokonce i limitovaná krabicová verze, která vaší peněžence ulehčí o 37 dolarů. V krabici najdete manuál, oboustranný plakát a obal na SD kartu. Kartu samotnou už musíte dodat sami.

Mini Prince, demake Prince of Persia (DOS)

Autorem Mini Prince je Anne Bras, neboli The PC King, majitel olbřímí sbírky krabicových her pro DOS. Mohu-li věřit informacím z jeho webu, mělo být jít dokonce o největší sbírku na světě. Jedno je jisté - nad mou sbírkou zmuchlaných a nekompletních krabic to ční jako Mount Everest nad hromádkou psích exkrementů.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle