NES mini končí, SNES mini na obzoru?

Co uděláte, máte-li veleúspěšný a poptávaný produkt? Jistě, zaříznete ho! Stejně, jako to udělalo Nintendo v případě retrokonzole NES mini, jejíž tok dodávek na pulty obchodů brzy vyschne. Krok, který se zdál naprosto ujetý, se ve světle nových zpráv najednou jeví jako relativně svéprávný. Nebo aspoň s přimhouřením oka omluvitelný.

Dle informací, které přinesl Eurogamer, se totiž zdá, že Nintendo připravuje další retrokonzoli, a to SNES mini. Předpokládejme, že jde o informace pravdivé - pak se jeví jako poměrně logické, že NES mini musí vyklidit pole svému nástupci. Akorát, že to vlastně není nástupce. Uniká mi, proč by oba produkty nemohly koexistovat na trhu spolu. Ale Nintendo určitě ví, co dělá, stejně, jako mnohokrát předtím. Ehm.

A stejně si pořád myslím, že je lepší pořídit si Raspberry Pi a emulační retrokonzoli si prostě postavit. Viz nový seriál na rootu. Nebo si pořídit AVS, která aspoň zbaští cartridge i původní ovladače.

NES mini končí, SNES mini na obzoru?

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 138 Kč měsíčně

Již přispělo 13 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »