NIGHT RESCUE 1941 – Nová hra pro Atari 8-Bit

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Vyšla další nová hra pro naše 8-Bitové ATARI.
Jmenuje se NIGHT RESCUE 1941.

NIGHT RESCUE 1941 – Nová hra pro Atari 8-Bit

Popis hry

Night Rescue 1941 je hra, ve které ovládáte horkovzdušný balón nad nepřátelským územím na tajné misi, abyste zachránili špiony vaší země, kteří pronikli do města nepřítele. Cesta, která začíná nad horami na okraji města, je extrémně nebezpečná, protože jakýkoli kontakt s nepřátelským terénem nebo nepřátelským průzkumným letadlem a vrtulníky má za následek ztrátu jednoho z pouhých pěti balónů - životů. Kromě toho nepřítel nasadil dvojité agenty, kteří zničí váš balón, pokud se je pokusíte zachránit. Po dosažení vnějšího okraje města musíte provést měkké přistání na vrchu velitelství odboje. V tom okamžiku zahájíte další pouť nad městem.

Ovládání

Balón se ovládá pohybem joysticku doleva, doprava, nahoru a dolů, aby se pohyboval odpovídajícím směrem. Pozici balónu lze „vyladit“ stisknutím tlačítka střelby a současným pohybem joysticku doleva a doprava. Pohyb balónku nahoru a dolů je zrádný působením setrvačných sil. Chcete-li přistát na velitelství odboje, musíte být posouvaní a „vyladěni“ úplně doprava. Skóre v Night Rescue se skládá ze 100 bodů za každého zachráněného agenta plus bonus za dosažení sídla odporu, který se zvyšuje za každou novou sadu. Na konci hry můžete znovu hrát jednoduchým stisknutím klávesy START.

Autor: Rootan

První můj počítač jsem dostal v 80-tých létech Sinclair ZX-81. Potom jsem přešel na ATARI 800XL, které jsem za pár let vyměnil za ATARI 1040 STFM. Po jeho prodeji jsem si splnil sen a koupil první PC - 386 DX 40, 4 MB RAM. Pak následoval upgrade na 486 DX2 66 MHz, kterou mám dodnes a je to můj nejoblíbenější počítač co jsem kdy měl. Na osmibity jsem nezanevřel a ATARI 800 XL občas taky zapojím.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle