NiGHTS Into Dreams zdarma (Steam)

Oslavy 60. výročí od založení společnosti SEGA pokračují. Stále ještě si do své SEGA Mega Drive and Genesis Classics knihovny můžete přidat Sonica 2, a nyní je možné zdarma získat PC verzi NiGHTS Into Dreams.

NiGHTS Into Dreams zdarma (Steam)

Jak? Stačí přejít na web sega60th.com, zadat svůj e-mail a následně zvolit Steam jako preferovanou platformu. Obratem bude hra NiGHTS Into Dreams přidána do vaší Steam knihovny. Není to špatná nabídka, tento PC remake klasiky z konzole SEGA Saturn se běžně prodává za 8 eur a drží si hodnocení very positive. Nečekejte oslnivě současný vizuál, PC port je poměrně starý, vyšel již roku 2012, čemuž ale odpovídají i nízké hardwarové nároky, stačí Pentium 4 / Athlon 64 kolem 3GHz, 1GB RAM a grafika na úrovni GeForce 8600.

3D akční hra NiGHTS Into Dreams vyšla původně roku 1996 na konzoli SEGA Saturn a roku 2008 byla portována na Playstation 2. Z PS2 portu byla následně odvozena audiovizuálně vylepšená HD verze, která vyšla roku 2012 na platformách PS3, Xbox 360 a Windows.

TIP: Hra se při výchozím nastavení spustí v okně v rozlišení 800x600. Pokud chcete zvolit jiné parametry, otevřete složku se hrou a spusťte launcher.exe.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BBSRetro podložka pod myš BBS 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle