Okoštujte zdarma Arkanoid – Eternal Battle

Novinka Arkanoid - Eternal Battle, která vyšla před několika okamžiky, je pokračovatelem legendární pinkací série, jež svou pouť napříč rozličnými platformami zahájila roku 1986.

Hlavní herní princip se pochopitelně nezměnil, vyjma rozličných speciálních módů, nicméně stránka audiovizuální přeci jen několik kosmetických změn doznala, 36 let je 36 let :) Na staromilce ovšem čeká i vkusný retro mód, který jako by originálu z CRTčka vypadl.

Okoštujte zdarma Arkanoid – Eternal Battle

Arkanoid - Eternal Battle obsahuje dvojici módů pro jednoho hráče, NEO a RETRO, a také dva multiplayer režimy - VERSUS a ETERNAL BATTLE. Prvně zmíněný je čajíček určený pro dva až čtyři hráče, ale režimu věčné bitvy se online utká slušných 25 pinkačů, poslední přeživší vyhrává. Samozřejmostí jsou i online high-score tabulky.

Cenovka je na můj vkus poněkud vysoko, na Steamu i na GOG hra vyjde na cca 30 eur. Zahrát si ale můžou i šetřílci jako já, na Steamu totiž máte možnost vyzkoušet si hru na hodinku zdarma, kterážto nabídka končí za 1 den a 22 hodin od okamžiku zveřejnění této šortky.

Hra je / bude dostupná i na platformách PlayStation 4 a 5, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series X|S. Potěší podpora cross-play.

Okoštujte zdarma Arkanoid – Eternal Battle

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1360 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk)Sound Blaster 1.5 CT1320  / Snark Barker bracket (3D tisk) 32 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle