Organism a The Legend Of Atlantis – nové krabicovky pro Commodore 64

Pod hlavičkou Psytronik Software vyšly dvě nové hry pro C64.

Ve sci-fi akci Organism, která zcela zjevně vykrádá Vetřelce, hledáte únik z vesmírné lodi Heracles, ve stínech jejíchž stěn se plíží cosi strašlivého. A rozzuřená uklízečka to patrně nebude...

Organism a The Legend Of Atlantis – nové krabicovky pro Commodore 64

Rocky Memphis je opět lehká vykrádačka, tentokráte se tvůrci inspirovali legendárním Indiana Jonesem. Hra má podtitul The Legend Of Atlantis, takže není pochyb, odkud vítr vane. Ve starobylém chrámu pátráte po stopách legendární ztracené Atlantidy.

Organism a The Legend Of Atlantis – nové krabicovky pro Commodore 64

Oba kusy jsou dostupné pouze platícím hráčům, každá z her vyjde na 4,99 amerického dolaru v elektronické distribuci. Fajnšmekři mohou investovat do pohledných kartónů, v předobjednávce mohou krabicové verze pořídit za 29,99 britských liber - viz Legend Of Atlantis a Organism na webu binaryzone.org.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 394 Kč měsíčně

Již přispělo 14 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »