Po 15 letech vývoje vyšla Black Mesa – Half Life remake

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

16 patronů přispívá částkou 1758 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Black Mesa je fanouškovský remaster hry Half-Life, který byl ve vývoji dlouhých 15 let. Už před lety jste si mohli zahrát téměř dokončenou hru, co chybělo byl Xen, finální a mezi fanoušky hry nepříliš oblíbená část. Proto se Xenu dostalo speciální péče, a na rozdíl od zbytku hry, který je víceméně předělaný jedna ku jedné, doznala tato část mnohých změn v rámci vylepšení hratelnosti. Mezi námi, mně nevadil ani Xen původní.

Po 15 letech vývoje vyšla Black Mesa – Half Life remake

Black Mesu od nezávislého týmu Crowbar Collective samozřejmě pohání Source Engine a celý projekt je posvěcen společností Valve. Aby ne, když se na tom dají vydělat peníze, Black Mesa není dostupná zdarma, ale přijde vás v tuto chvíli na 18 eur. Pro příznivce Halfa jedničky je to ale myslím nízká cena za možnost projekt si legendární hru v novém a velmi pohledném kabátku. A nelze zapomenout na multiplayer, zástupy hráčů s nabroušenými páčidly již zajisté netrpělivě čekají! :)

Připravte se na poněkud vyšší hardwarové nároky, tohle už na Pentiu 133 s 3dfx kartou nepoběží. Jako doporučená je uváděná konfigurace se čtyřjádrovým 3.2GHz procesorem, 8GB RAM a 4GB grafickou kartou.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Po 15 letech vývoje vyšla Black Mesa – Half Life remake"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle