Half-Life

(Half-Life - všechny články)

Krabice: Half-Life

Good morning, and welcome to the Black Mesa Transit System. Recenziu (alebo zápisky z holčičího denníčku, to sa budete musieť rozhodnúť sami :) tu už od Sledga máme. Ale ako k vám táto hra doputovala leta páne 1998? Je to možno k neuvereniu, ale naozaj to nebolo na Steame. Pretože napriek tomu, že dnes je Valve neuveriteľný moloch a na Steame pravdepodobne vyšla aj indie hra, ktorú spískal váš sused za jedno dopoludnie popri rannom kafe, Steam vtedy ešte neexistoval… celý článek »

Rozloučení s Gordonem Freemanem – dohrál jsem Half-Life!

Tak jsme to přece jen zvládli, Gordone, starý brachu. Jako milióny jiných jsem tě nakonec i já provedl spletitými bludišti výzkumného centra Black Mesa. Rozemleli jsme na kaši zástupy emzáků, doprovodili na onen svět desítky mariňáků a nakonec, jak už to tak bývá, zachránili svět před šmejdem z vesmíru neznámých dimenzí. A musím říct, že na astmatického vědátora s věčně zamlženými brýlemi sis nevedl vůbec špatně! První třetinu hry nám to pěkně odsýpalo. Pravda, zbraně ti v první chvíli úplně… celý článek »

Tak jde čas

Nelekejte se, nehodlám tu rozebírat kvality výtečného seriálu Days of Our Lives. Když už jsem to ale nakousl, víte, že dle CSFD jde o 11. nejhorší seriál všech dob? A že se pořád natáčí a vysílá, již od roku 1965? To když čtu, mám chuť všechny ty české Ulice a Ordinace blahořečit, jakkoliv jsou příšerné, aspoň jednou skončí!  Dr. Drake Ramoray na příjem! Opusťme ulepené vody mýdlových oper, zpět ke hrám. Právě teď se prokousávám legendární 3D akcí Half-Life. Ano,… celý článek »