První ochutnávka z připravované System Shock 2: Enhanced Edition

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Remake prvního System Shocku vychází 30. května, a v Nightdive Studios kují železo, dokud je žhavé! Vytasili se totiž s první ochutnávkou z vylepšené edice dvojky, tedy System Shock 2: Enhanced Edition.

SS2: Enhanced Edition se má k původní hře stejně, jako se má System Shock: Enhanced Edition k původnímu System Shocku, tzn. jde skutečně o starou hru, která prošla omlazovací kůrou. Ta v případě SS2 zahrnuje napojení na KEX engine, modely, textury i videa ve vyšším rozlišení, a v neposlední řadě též překopaný co-op multiplayer. Vylepšená edice bude též doplněna o řadu již existujících komunitních modů, celkově bychom tak měli dostat o poznání pohodlnější zážitek, ovšem bez zásadní změny stylu a obsahu. A tak to má být!

System Shock 2: Enhanced Edition vyjde kromě PC též na aktuálních konzolích. No a pokud se zadaří s remakem jedničky, můžeme se s největší pravděpodobností těšit i na remake dvojky. A zadařit by se mělo, demo působí impozantně.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"První ochutnávka z připravované System Shock 2: Enhanced Edition"

 • Xspy napsal:

  Dvojka je upřímně strašná hlavně vzhledem …a komunitní nástroje moc nepomohly .Nicméně remaster dvojky slíbili jako bonus k předobjednavkám remaku jedničky .Tak už by měli mít pomalu hotovo .Já se zařekl díky CD projektu, že dopředu už zajíce v pytli kupovat nebudu .

  • Falcon napsal:

   Jak nás ty velká, zavedená studia pěkně vyléčila z pre-orderů, co? Já se zařekl díky Bioware, protože ME: Andromeda.

 • RetroPhill napsal:

  Tak modely nelze označit za detailní, ale zase ber, že to vyšlo v devětadevadesátém a upřímně, mě zas víc záleží na hratelnosti a příběhu než vzhledu (proto mě víc berou starší hry než fotorealistické kousky z poslední doby, ale to je subjektivní hledisko).
  A co jsi měl za zádrhel s CDP – snad ne Cyberpunk?

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle