Roger the Pangolin in 2020 Knurled Tour, novinka pro ZX Spectrum

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Luskoun Roger je vzdálený příbuzný ježka Sonica, přičemž oba dva zástupci drobné fauny sdílejí vášeň pro rychlost. Zatímco Sonic dává svým choutkám průchod především v pádivých plošinovkách, Roger se realizuje ve variaci na klasiku Trailblazer, popř. SkyRoads pro ty DOSovější z nás. A také je to trochu, ale opravdu jen trochu a vzdáleně, podobné bonusovým úrovním ze Sonica dvojky.

Roger the Pangolin in 2020 Knurled Tour, novinka pro ZX Spectrum

V Roger the Pangolin in 2020 Knurled Tour uháníte coby luskoun stočený do klubka po tratích, které jsou plné propadel do temných hlubin a zpomalujících / urychlujících / skákavých plošinek.

Cíl je jasný - dostat se do cíle v co možná nejkratším čase a pokud možno bez nehody. Rozvahu tentokrát zahoďte, je to hlavně v reflexech. Tratí je připraveno celkem 12, představovací trial zvládnete lehce, ale v dalších tratích řádně přituhne.

Roger the Pangolin in 2020 Knurled Tour, novinka pro ZX Spectrum

Po vizuální stránce je Roger the Pangolin naprostá chuťovka, skrolování tratě je dokonale plynulé a i na statických screenshotech hra vypadá skvěle. Zvuková stránka je bohužel téměř neexistující, až na občasné pípnutí. Na druhou stranu hra běží i na základním 48k ZX Spectru a kdo ví, třeba se někdy dočkáme vylepšené 128k verze :) Každopádně je to chytlavé, je to hratelná a je to volně ke stažení. A není to ani plošinovka, ani střílečka. A taky se v tom dá soutěžit s kamarády. Super!

Roger the Pangolin in 2020 Knurled Tour, novinka pro ZX Spectrum

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Roger the Pangolin in 2020 Knurled Tour, novinka pro ZX Spectrum"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Podtácek 35DISKETAPodtácek 35DISKETA 39 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle