Sanitarium zdarma na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Na GOG začal letní výprodej, a kromě atraktivních cen přináší též jeden kousek zcela zdarma. Jejím legendární ujetost, psychologický thriller Sanitarium zpracovaný formou point'n'click adventury. Jak hru získat? Jednoduše přejděte na titulní stránku GOG a ulovte příslušný banner.

Sanitarium zdarma na GOG

Technická: hra původně vyšla roku 1998 ve verzi pro Windows a zdá se, že to, co na GOG obdržíte, je právě tato původní verze, možná nějak drobně upravená pro běh na současných Windows. Přiložený readme.txt dokonce obsahuje větu "Operation of Sanitarium under the Windows NT operating system is not supported" :) Ale funguje to, co by ne, ale před nedávnem přibyla experimentální podpora pro Sanitarium do ScummVM, tzn. budete-li mít s oficiální verzí nějaké potíže, popř. budete-li si chtít pohrát se scalery, můžete to zkusit touhle cestou.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Sanitarium zdarma na GOG"

 • Doomtrooper napsal:

  Heeej, to je super! Před nedávnem jsem na to tady četl recenzi a nikdy předtím o tom neslyšel. Z atmosféry a zpracování jsem si udělal mentální poznámku že to si jednou musím zahrát. A hle! Je to zdarma na GOGu, šup, už je to v košíku. Díky za sdílení!

 • Hanzee napsal:

  Je to super, že nám to Sledge hlídá. Jsou teď vůbec velké slevy. Kdybyste měli nějaký tip na hodně zlevněný klenot, dejte prosím vědět. Já zatím koupil jen People’s General.
  Pěkně nám rozdělili kategorie dle dekád.

  • Sledge (admin) napsal:

   Osobně mi přijde vtipný, že těch rozdávaček je tolik, že pokud člověk vyloženě po něčem nejde, tak mu ty hry zdarma krásně pokryjí veškerý dostupný čas na hraní, utrácet netřeba! :)

 • Pollux napsal:

  Na Sanitarium už mám tak dva roky sepsanou recenzi ale furt s ní nejsem úplně spokonej a furt ji přepisuju :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle