Shadow Man Remastered nyní na vašich obrazovkách

Jak jste si mohli přečíst v šortce Shadow Man Remastered již brzy na vašich obrazovkách, Shadow Man Remastered se chystal na návrat na vaše obrazovky. A nyní je Shadow Man Remastered skutečně na vašich obrazovkách, dnes totiž tato nejnovější přeleštěnka z produkce mistrů v oživování mrtvol, Nightdive Studios, vyšla.

Shadow Man Remastered nyní na vašich obrazovkách

Shadow Man Remastered vyšel na Steamu i na GOG, a vy se tak můžete pustit do akce ve světě na rozhraní života a smrti, do akce na lince spojující svět skutečný a svět duchovní. Remasterovaná verze obsahuje tři nové úrovně, nové audio, mocné vylepšení grafické stránky a lehké poladění ovládání. Mistry destrukce potěší nové zbraně, mezi kterými naleznou i skutečnou chuťovku, upilovanou brokovnici. K chuti přijdou i noví nepřátelé.

Minimální požadavky jsou i přes všechno to dynamicky nasvícené remasterované pozlátko překvapivě mírné, k rozběhání hry vám bude stačit dvoujádro kolem 2GHz, 1GB RAM a trochu novější grafika.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Shadow Man Remastered nyní na vašich obrazovkách"

  • RetroPhill napsal:

    Mám tu původní verzi, myslím z Levelu – celkem temná atmosféra, voodoo, sbírání duší a poutě mezi světy živých a mrtvých, občas ve mně pěkně hrklo. Ale ještě jsem nedohrál, zasekl jsem se tam někde ve 3/4 hry na nějakých dveřích a nemohl dál a zatím jsem se nedokopal k tomu, rozehrát znovu.
    Ale mám pořád na TO-DO listu!

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek plecháč ROGUE-HACKHrnek plecháč ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle