Slovenská RTS Loria nově na GOG

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1216 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Temným hvozdem plížila se neslyšeně beztvará entita, která ve zrádném stínu statného dubu krouhla Warcrafta II., navlékla si jeho kůži a s veselým úšklebkem na rtech napodobovala grimasy, které na ní zpoza bezpečí trojrozměrných hradeb dělal Warcraft III. Ono monstrum zove se Loria a po dobytí říše Steamu brousí si zuby i na království GOG!

Slovenská RTS Loria nově na GOG

Překlad: slovenská real-time strategie Loria, které se netají inspirací ve druhém a třetím díle série Warcraft, vyšla po Steamu i na starém dobrém GOG. Pokud se vám tedy služby tlouštíka Gabea příčí, máte nyní sympatickou alternativu. I cena je příčetná, v aktuální uvítací akci vyjde hra na rozumných 7,99 eur. Jen ten mulťák pořád schází, hergot!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Slovenská RTS Loria nově na GOG"

 • Doomtrooper napsal:

  Nemá to multiplayer??! Probohy proč…

  • Loria napsal:

   Ludia sa nad tym casto pozastavuju ze to nema multiplayer, ale nie je to ako svihnutie carovneho prutika, a multiplayer je tam :) Su to cele mesiace vyvoja a prace, testovania. A my vyvojari, ako kazdy iny potrebujeme platit ucty :) Niekedy priday 6+ mesiacov vyvoja, nie je jednoducho mozne.

   • Sledge napsal:

    Ale je to škoda, k některým žánrům (RTS, ARPG) ten mulťák patří a bez něj je to takové… horší no :) Ale jestli si to dobře pamatuju (sleduju dění na Steamu), je mulťák stále v plánu, nebo ne?

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek porcelán ROGUE-HACKHrnek porcelán ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle