Unreal Gold zdarma na GOG i Steamu

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Těžko uvěřit, ale legendární a vysoko hodnocená (viz obrázek níže) FPS akce Unreal od Epic MegaGames je tu s námi neskutečných 20 let. U příležitosti tohoto kulatého jubilea je edice Unreal Gold po omezenou dobu zcela zdarma ve službách GOG a Steam. Unreal Gold obsahuje jak původní Unreal, tak datadisk / balíček misí Return to Na Pali.

Unreal Gold zdarma na GOG i Steamu

Lepší než DOOM? To lze vysvětlit jen náhlým pominutím smyslů...

Zatímco singleplayer větev Unrealu skončila v roce 2003 druhým dílem, slavná multiplayer série pokračovala až do roku 2007, kdy vyšel Unreal Tournament III (datadisky a různé antologie nepočítám). Na částečně komunitně vyvíjený díl čtvrtý se stále čeká. Dnes je značka známá především díky stejnojmennému enginu. Nepříliš utěšený stav. Ale asi pořád lepší, než takový mikrotransakcemi prolezlý Quake: Champions... A o Half-Life radši nemluvit.

P.S. Pro spuštění hry pochopitelně potřebuje adekvátně výkonné železo. Bez Pentia, 16MB RAM a 3dfx Voodoo karty to ani nezkoušejte! ;)

Unreal Gold zdarma na GOG i Steamu

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Unreal Gold zdarma na GOG i Steamu"

  • hellhouse napsal:

    Těžko uvěřit, že mě hra míjela toliko let i přes mnoha doporučení od kamarádů napříč léty. Díky za info, mám ji v knihovně a je tu větší pravděpodobnost, že si ji zahraju. Teď mě omluv, jdu se kát :D

    • Sledge (admin) napsal:

      Hele já to taky nikdy pořádně nehrál. Tehdy na to nebylo železo a dnes se do toho nějak nemůžu dostat. Přitom třeba Half-Life mi vůbec problémy nedělal.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle