Vybudujte vlastní IT firmu ve hře Computer Tycoon

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

V oblaku páry hustém jak mlha v lese Řáholci zápasí o výsluní tisíce herních produktů. Některé jsou na světlo tlačeni mocnou silou téměř bezedných financí, jiné se snaží kličkovat mezi velkými tituly za pomoci důvtipu a dobrých nápadů. Nová indie strategie Computer Tycoon pochopitelně spadá do druhé kategorie.

Proč by vás měla zajímat? Protože zpracovává téma nám důvěrné známé - počítačovou revoluci! Vžijte se do role majitele malé počítačové firmy na počátku sedmdesátých let a přetavte nadšení, vizi a píli v prosperující megakorporaci. Uchytí se vaše nové počítače na trhu, nebo zmizí v hluboké jámě nejbližší skládky? Najde si váš operační systém dostatečný počet nadšených uživatelů, nebo se stane obskurní modlou sklepních podivínů? Podaří se vám ukočírovat expanzi na zahraniční trhy, nebo zůstanete navždy zakleti v hranicích své domovské země?

Computer Tycoon je v tuto chvíli dostupný v rámci předběžného přístupu, hra tedy není zcela hotová, může obsahovat řadu chyb. Dokonce zcela chybí tutoriál či manuál, takže na tom budete podobně, jako když vám v půlce devadesátých let kamarád přinesl disketu s Transport Tycoonem. Prostě metoda pokus / omyl. Ale myslím, že za těch 10 euro to riziko stojí (i když já do něj zatím nešel ;)

Hra je dostupná pro Windows a MacOS X, verze pro Linux je v plánu.

Vybudujte vlastní IT firmu ve hře Computer Tycoon

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle