Waxworks remake je na Steamu

...a visí tam už nějaký pátek, nicméně nějakým nedopatřením mi tento zásadní fakt unikl. Loni vyšlá adventura Waxworks: Curse of the Ancestors je předělávkou hry WaxWorks z roku 1992, která jest fantasy hororovou adventurou s lehkými RPG prvky. Jde o podobný kousek, jako jsou Elvira a Elvira II. Všechny tři tituly má na triku vývojářské studio Horror Soft a běží dokonce na stejném enginu (AGOS).

Waxworks remake je na Steamu

Nový remake zachovává kostru příběhu původní hry, ale povyšuje audiovizuální stránku a aktualizuje herní mechaniky. Prostředí je samozřejmě plně 3D a lze jím volně procházet, vzhledem k detailnější grafice je hororový aspekt hry ještě citelnější, než kdy dříve. Hádanky jsou vylepšené a smrtící, novinkou je crafting, souboje jsou jak z FPS akce, celé se to tak posouvá k moderně pojatému survival hororu.

Waxworks: Curse of the Ancestors je k mání na Steamu a v tento okamžik je dokonce v lákavé 50% slevě. No a pokud vás nějaké moderní předělávky netankují, nevadí, na GOG si můžete koupit i originál, jehož grafický styl neztratil nic ze své atraktivnosti.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Waxworks remake je na Steamu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš SCANDISKRetro podložka pod myš SCANDISK 230 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle