Zítra vychází Blade Runner: Enhanced Edition

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Aktualizace: tak už je to venku, na Steamu i na GOG. Cena je cca 10 eur, a kdo má na GOG v knihovně původní verzi, dostane 50% slevu.

Porod Blade Runner: Enhanced Edition byl kromobyčejně složitý. Vylepšená verze legendární cyberpunkové adventury měla vyjít již roku 2020, ale z řady důvodů se tak nestalo. Útěchou nám mohlo být, že původní verze, která se dá pořídit na GOG, vypadá pořád impozantně. Nicméně nakonec se plán podařil a zítra Blade Runner: Enhanced Edition konečně vychází na Steamu. Na co se můžeme těšit?

Zítra vychází Blade Runner: Enhanced Edition

No... já vám nevím. Vlastně na nic moc. Podle popisu se většina zásadních změn se týká především videí, která prošla strojovým omlazením, tzn. upscale a převod do 60fps.

Zbytek vylepšení jsou v zásadě drobnosti, jako rozšířená podpora titulků, podpora gamepadů, antialiasing a filtrování textur, což si každý příčetný hráč beztak vypne apod. Jasně, je to enhanced edition, ne remastered edition, ale přesto bych doufal ve víc. Inu, počkáme na recenze, ale ti, kteří již mají zakoupenou GOG verzi, kterou pohání ScummVM, se myslím příliš vzrušovat nemusí.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zítra vychází Blade Runner: Enhanced Edition"

  • Srandista napsal:

    Maju ale u mna male bezvyznamne plus, ze ako delevoperov na Steame uviedli ako aj seba, tak aj Westwood Studios (budiz im zem lahka)…

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle