Zkuste Beyond Sunset, připravovanou doomovku běžící na enginu GZDoom

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Blíží se k nám další FPS akce poháněná starým dobrým Doom enginem, přesněji jeho moderním rozšířeným nástupcem GZDoom. Nejde o čistokrevnou střílečku, Beyond Sunset do oblíbeného koktejtlu řízné akce přidává RPG prvky, propracovaný příběh a interaktivní prostředí.

Zkuste Beyond Sunset, připravovanou doomovku běžící na enginu GZDoom

V cyberpunkově laděném světě se v roli Lucy, augmentované samurajky, vydáváte na lov ztracených vzpomínek. Probouzíte se z kryostáze, paměť ztracená ve mlze hyperspánku, s reakcemi rychlosti blesku a s bojovými schopnostmi na hranici nadpřirozena. Záhadná Yuri vám nabízí lákavý obchod - chcete-li své vzpomínky zpět, vsákněte se do ulic nevábného Sunset City a bojujte se zločinem. Stojí proti vám Yakuza a její pohůnci v podobě lidí, zombií i robotů.

Čeká na vás spousta skopičin, jako jsou vylepšitelné zbraně, speciální útoky, divoký pohyb plný skákání, dvojitého skákání a skluzů, kecání s NPC, otevřené a propletené mapy, postranní mise či RPG zlepšování schopností. To vše v lo-fi hávu, který čerpá inspiraci z oblíbeného "jako osmdesátkového" žánru synthwave.

Beyond Sunset je v tuto chvíli v režimu raného přístupu, hned teď si můžete zahrát demo, a budete-li z obsahu nadšeni, hru si lze zakoupit za necelých 10 eur.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Zkuste Beyond Sunset, připravovanou doomovku běžící na enginu GZDoom"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle