Zahrajte si demo FPS akce Selaco běžící na Doom enginu

O připravované FPS akci Selaco už byste měli vědět, viz loňský článek Neuvěříte, na jakém enginu běží FPS akce Selaco. V kostce: jde o střílečku, která čerpá inspiraci z her jako F.E.A.R., Doom a Quake. Ukrutně zajímavá je technická stránka, Selaco běží na enginu gzDoom, což je vylepšená verze letitého Doom enginu.

Zahrajte si demo FPS akce Selaco běžící na Doom enginu

Vydání plné verze hry je žertovně stanoveno na rok 2255, ale ani v onom nepravděpodobném případě, že byste těch 233 nevydrželi čekat, o zážitek nepřijdete, v tuto chvíli si na Steam stránce projektu můžete stáhnout plně hratelné demo.

Svá retro Pentia ale nechte vypnutá, engine sice stojí na Carmackových zdrojových kódech z roku 1993, ale prošel tolika úpravami, že minimální nároky poněkud vzrostly, zvlášť ohýbá-li se to směrem k modernějšímu vizuálu. Potvrdí každý, kdo hrál Blade of Agony :)

Doporučuju začít na nižší obtížnost, pojetím a tempem má Selaco blízko k Brutal Doomu, zenový klid klasických Doomovek je nahrazen frenetickou akcí se spoustou vizuálního smogu. Překvapí vysoká interaktivita okolí, se spoustou předmětů lze manipulovat a spoustu toho lze zničit a poškodit - díky použití voxelů i s odpovídajícími efekty. Těšit se můžete i na profesionální namluvení a původní soundtrack.

Zkuste :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1 552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek plecháč ROGUE-HACKHrnek plecháč ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle