Age of Empires

(Age of Empires - všechny články)

Vyšla Age of Empires II: Definitive Edition

Chcete-li si užít definitivní, ale vopravdu-už-poslední verzi legendární real-time strategické pecky Age of Empires 2, otevřete peněženky a sypte mince. Vyšla totiž Age of Empires II: Definitive Edition (Steam). Nová DE verze hry nabízí oproti starší HD verzi z roku 2013 spoustu vylepšení, jako jsou: kompletně překreslená grafika, oku lahodící 4K rozlišení a remasterovaný soundtrack. Solitérům, kteří na nějaké online hraní hází bobek, přijde vhod i nová kampaň The Last Khans spolu se čtyřmi novými národy. DE zároveň obsahuje i… celý článek »

Age Of Empires 2 Definitive Edition, znovu a lépe

  • sepsal Sledge
  • Komentuj »
  • 383

V roce 2013 vyšla vylepšená verze druhého dílu populární série Age of Empires – Age of Empires 2 HD. Tento decentní remaster přinesl o chlup lepší grafiku, kompatibilitu s moderními systémy a v zásadě funkční multiplayer přes internet (až na ty věčné problémy s připojením). V dalších letech přibyly datadisky The African Kingdoms, The Forgotten a Rise of the Rajas. Celé to visí na Steamu a je to bez problémů hratelné. Nicméně! Doba pokročila a dnes se ty předělávky a… celý článek »

Co hrát na komorní LAN party?

Ani nevím, proč mě to nenapadlo dřív. V současném bytě mám dost prostoru, tak akorát pro 4 hráče a jejich notebooky. Na epické bitvy je to sice málo, ale kvalitní partičce stárů to nebrání. Pokusil jsem se tedy svolat veterány na krátkou LAN párty. Od pátku do soboty, víc naše věkem a alkoholem zmožená těla stejně nezvládnou. Další čtení k tématu: LAN párty drhnoucí aneb prokletá PC!  Překvapilo mě, že za dva týdny shánění jsem do akce uvrtal pouhé dvě… celý článek »