Leisure Suit Larry

(Leisure Suit Larry - všechny články)

ZX Larry, remake Leisure Suit Larry pro ZX Spectrum

Odložte na moment Samantha Fox Strip Poker a pusťte se do jiného lechtivého dobrodružství! ZX Larry je remakem (nebo spíše demakem) sierrácké adventury Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards. Čekají vás tedy nejen dvojsmyslné dialogy, ale též necudná nahota! Nakolik je remake kompletní se neodvažuji z krátké ochutnávky hádat, dle autora je ovšem ZX Larry dohratelný. Kromě jednodušší grafiky je tu ještě jeden zásadní rozdíl – po obrazovce se nepohybuje postavička hlavního hrdiny, dá se tedy… celý článek »

Vrací se král prasáků Leisure Suit Larry!

Přátelé, já tenhleten Kickstarter prostě můžu! Po fenomenálním úspěchu Tima Schafera a slušně našlápnutém projektu Briana Farga je tu další kamarád do deště, a to plešatý, obtloustlý a vůbec tak nějak sympatický Al Lowe, který má s pomocí Replay Games v plánu vzkřísit dávno zapomenutého svůdníka Larryho. Tentokrát nejde o oživení skomírajícího žánru nebo o pokračování dávné herní klasiky, ale o předělávku prvního dílu slavné série do moderního kabátku. Tedy to, co se nedávno povedlo společnosti LucasArts s oběma díly adventurní… celý článek »

SIERRA adventury v prohlížeči. A s multiplayerem.

Přiznávám, dřevní adventury od SIERRY jsem nehrál nikdy. Ovládání přes příkazovou řádku je peklo, smrt na každém rohu je peklo, audiovizuální zpracování… se mi vlastně docela líbí :) Chvíli jsem jakožto sci-fi pozitivní jedinec bojoval se Space Questem, ale prostě jsem to nezvládl. A taky jsem fanda LucasArts, že ano :) Ale i tak mi nezbývá než zatleskat projektu sarien.net. Po otevření webu si můžete v pravém sloupci vybrat jednu z klasických adventur a hrát jí přímo v prohlížeči. V… celý článek »