Micro Machines

(Micro Machines - všechny články)

Výzva: Micro Machines 2, soutěžíme o ceny!

Aktualizace: Hotovo! Opět se ukazuje, že řešení věcí na poslední chvíli je osvědčená a funkční metoda, v poslední hodince dorazila trojice screenshotů, která zahýbala finálním pořadím. Sešly se dokonce dvě dvojice stejných časů, přednost dostává ten, kdo daný čas zaslal jako první. Všem díky za účast, výherce kontaktuji :) Zvolit hru do výzvy není snadné. Musí totiž splňovat několik specifických podmínek. Rychlé spuštění, svižná akce, přehledná tabulka se skóre. Dlouho předlouho jsem dumal nad přetěžkou volbou, až jsem se nakonec… celý článek »

Herní TIP: Toybox Turbos

Dámy a pánové, příznivci adrenalinového závodění, je to skutečně napínavé! Stroje se řítí po trati doslova plech na plech! Pořadí se mění každý okamžik, žádný ze závodníků nezaostává! Ovšem pozor, blíží se obtížný úsek, nechvalně proslulá zatáčka svinstva! Pozor přátelé, pozor, jeden z borců beznadějně uvázl v kapce vteřinového lepidla, další ošklivě kolidoval s nahnilým pomerančem! Vstříc vítězství se tak blíží pouze dva závodníci! Poradí si se soutěskou tvořenou ořezávátkem na tužky a ledabyle pohozeným domácím úkolem? Červený odvážně vyráží… celý článek »

Bločky v Micro Machines

Pokud jste hráli vícero verzí závodní klasiky Micro Machines, určitě vám neuniklo, že bloček ležící na stole v závodech super aut občas nese trochu jiný obsah. Rozhodl jsem se všechny verze projet a bločky porovnat. Protože když to neudělám já, tak to neudělá nikdo! Začněme s verzí pro MS-DOS. Zde musím podotknout, že bod číslo 8 ve mě kdysi vyvolával smích stehnoplác. Jó, svět byl tehdy jednodušší… Následující screenshoty jsou z verzí pro SNES, Mega Drive a Amigu. V tomto… celý článek »