X-MAS Lemmings, Vánoce jsou prima, ale…

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Lemmings

Na dárky se všichni těšíme, na sváteční opulentní přežíračku taky, ale ani Ježíšek není omluvou pro vstávání od počítače. Opustit klávesnici je možné pouze z vážných důvodů, jako jsou třeba rodící přítelkyně nebo kobylky útočící na vaše oblíbené obilné pole.

Ale zase, jsme jenom lidi, a trochu té vánoční atmosféry si přece jen dopřejeme. Předpokládejme tedy, že stromeček ozdobili agilnější členové rodiny, dárky nám zabalila pošta a cukroví napeče sousedka. Zaujměme pohodlnou pozici na židli, zavrťme se (správné prokrvení půlek je kruciální) a stáhněme z Abandonie vánoční Lemmings speciál.

Holiday Lemmings Pack obsahuje celkem čtyři hry z let 91-94. Všechny velmi podobné, rozdíl je v podstatě jen v levelech, grafika a hudba zůstávají. Samozřejmě, hra je to emerická, Ježíška a české koledy nečekejme, hrou zní Jingle-Bells a lemící běhají v červených čepičkách. Takže signatáři blbostí typu http://www.zachrantejeziska.cz/ pozor, nestahovat! (Jen pro upřesnění, Santa Claus mi taky leze krkem, ale podepisovat kvůli tomu petici? Občas mám strach, že civilizace, jak jí známe, se chýlí ke konci :)

* Lemmings ke stažení

Btw. hry perfektně běží pod DosBoxem, žádné složitější zásahy a manévry nejsou potřeba.

Lemmings

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"X-MAS Lemmings, Vánoce jsou prima, ale…"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle