X-MAS Lemmings, Vánoce jsou prima, ale…

Lemmings

Na dárky se všichni těšíme, na sváteční opulentní přežíračku taky, ale ani Ježíšek není omluvou pro vstávání od počítače. Opustit klávesnici je možné pouze z vážných důvodů, jako jsou třeba rodící přítelkyně nebo kobylky útočící na vaše oblíbené obilné pole.

Ale zase, jsme jenom lidi, a trochu té vánoční atmosféry si přece jen dopřejeme. Předpokládejme tedy, že stromeček ozdobili agilnější členové rodiny, dárky nám zabalila pošta a cukroví napeče sousedka. Zaujměme pohodlnou pozici na židli, zavrťme se (správné prokrvení půlek je kruciální) a stáhněme z Abandonie vánoční Lemmings speciál.

Holiday Lemmings Pack obsahuje celkem čtyři hry z let 91-94. Všechny velmi podobné, rozdíl je v podstatě jen v levelech, grafika a hudba zůstávají. Samozřejmě, hra je to emerická, Ježíška a české koledy nečekejme, hrou zní Jingle-Bells a lemící běhají v červených čepičkách. Takže signatáři blbostí typu http://www.zachrantejeziska.cz/ pozor, nestahovat! (Jen pro upřesnění, Santa Claus mi taky leze krkem, ale podepisovat kvůli tomu petici? Občas mám strach, že civilizace, jak jí známe, se chýlí ke konci :)

* Lemmings ke stažení

Btw. hry perfektně běží pod DosBoxem, žádné složitější zásahy a manévry nejsou potřeba.

Lemmings

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"X-MAS Lemmings, Vánoce jsou prima, ale…"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2812 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš AMIGARetro podložka pod myš AMIGA 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle