Soutěž o konzoli SEGA Mega Drive!

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

HLASUJTE ZDE!!!

AKTUALIZACE 31.3., část druhá: Tak bohužel :( Až po otestování nových komponent jsem zjistil, že pocházejí z japonské verze konzole SEGA MEGA DRIVE a tudíž jsou s "výherní" (evropskou) konzolí nekompatibilní. Nefungují ani ty ovladače :( Tak se nezlobte, uvedený update ceny tímto ruším. Zbytek ovšem platí - anketa se soutěžními příspěvky bude vyhlášena do konce tohoto týdne ;)

HLASUJTE ZDE!!!

AKTUALIZACE 31.3.: Tak konečně Česká pošta doručila balík (v rekordním čase cca 1 týdne) a já činím, jak jsem slíbil! K původní sestavě přidávám ještě jeden ovladač (mocnější, než původní, má 6 čudliků! :) a jednu hru. Jde o titul Cutthroat Island. Zní vám povědomě? Mohl by - jde o hru podle stejnojmenného filmu, v české distribuci je znám pod názvem "Ostrov hrdlořezů".

HLASUJTE ZDE!!!

Kompletní výhra se tedy nyní skládá z:

  • konzole SEGA MEGA DRIVE
  • dvojice ovladačů (pro romantické večery ve dvou)
  • celkem 4 her (Cutthroat Island, European Club Soccer, John Madden Football, Fifa International Soccer)
  • příslušenství (AC adapter, TV kabel)

 

Zatím dorazilo pěkných 16 soutěžních příspěvků a některé z nich opravdu vzbuzují smích stehnoplác! Anketu snad zítra zvládnu nahodit, kdyby ne, nezlobte se ;) Do konce týdne to ale zvládnu určitě. Pokud ještě do té doby nějaké příspěvky dorazí, zařadím je také.

 

AKTUALIZACE: S největší pravděpodobností bude výhra obohacena ještě o další ovladač a nejspíše i další hru. Upřesním v týdnu, hned, co mi přijde balík na poštu :)

Sega Mega Drive

Takže přátelé a fanoušci starých her! Aby tu nebyla tak úplně nuda, připravil jsem takovou malou soutěž. Sešlo se mi doma dost komponentů, abych mohl dát dohromady funkční set konzole SEGA Mega Drive. A než se párat s prodejem někde na aukru, to si radši trochu zablbnem, ne? :)

Sega Mega Drive

O co se soutěží?

Jak už jsem avizoval, výhrou je videoherní konzole SEGA Mega Drive, k ní jeden ovladač a sada sportovních her. Jmenovitě European Club Soccer (Krisalis), John Madden Football (EA) a Fifa International Soccer (EA). Adaptér a anténní kabel jsou pochopitelně součástí setu také. Stačí jen připojit k TV a hrát :)

Sega Mega Drive

A jak se vlastně soutěží?

Inu, dumal jsem dlouho, na mysl mi přišly různé kvízy, zapeklité otázky a testy vašich znalostí. Nakonec jsem ale vše zmíněné zavrhl a vsadil spíše na vašeho tvůrčího génia, kterému chci tímto dát příležitost k rozletu. Jak se tedy účastnit soutěže? Jednoduché - napište mi v několika větách či odstavcích důvod, proč právě vy byste měli konzoli vyhrát. Fantazii, kreativitě a alkoholu v krvi se meze nekladou.

Soutěžní příspěvky posílejte na email sledgehewer@high-voltage.cz.

Dva příklady, jak také můžou vaše soutěžní příspěvky vypadat :)

1) Dovolte mi, abych se nejprve představil. Mé jméno je Odporný, doktor Odporný. Bohuslav. Celý svůj dlouhý život jsem zasvětil jedinému cíli - vyhubení všeho lidstva. Nyní, po několika desítkách let snažení, bádání a zkoumání, jsem téměř u konce. Můj ďábelský Zlovynález je téměř hotov. Schází poslední, ovšem naprosto kruciální komponent. Bez něj je infernální Zlovynález ničivý asi tak, jako stroj na vanilkovou zmrzlinu. Jenže běda! Já nešťastník utratil jsem veškeré, povětšinou prodejem drog získané, a následně důkladně přeprané, finance. A proč vám to vlastně píši. Vámi vlastněný Mega Drive tuto pro mé ďáblulibé účely naprosto nezbytnou součástku shodou okolností obsahuje také! Pro Ďábla živého, dejte mi jej!

S přáním pěkného dne, Dr. Bohuslav Odporný

P.S. Anihilace se netýká tak úplně všech. Naživu zůstane jistá pečlivě zvolená skupina, řekněme v řádu desítek až stovek tisíc jedinců, které s poníženou oddaností budu moudře vládnout. Logicky mám tedy volných několik.. hmm.. ministerských křesel. Co byste řekl na titul "Ministr Vášní a Rozkoše", se kterým jde ruku v ruce také menší funkce "Správce harému a Hloubkový Kontrolor Kvality Konkubín"?

2) Rozešla se se mnou přítelkyně. A že prej se vrátí, až to se mnou bude mít trochu DRIVE. Takže když to bude MEGA DRIVE, mám jasně vyhráno. Takže mi ho koukej poslat, prašivý kojote!

Sega Mega Drive

A co bude dál?

Na posílání soutěžních příspěvků nechám tak dva týdny, takže jako uzávěrku berte datum 31.3. Ale předem varuji, že termín můžu změnit podle aktuální situace :) Soutěžní příspěvky budou posléze zveřejněny a o nejlepší se bude hlasovat v anketě. Popř. několika anketách, pokud by snad příspěvků dorazilo hodně ;)

Pár dodatků na závěr:

1) Vyhrazuji si právo vyřadit ze soutěže jakýkoliv příspěvek, bez udání důvodů. Nebudu to dělat rád, ale pokud mi přijde něco ve stylu "dej mi konzoli, debile", tak smůla ;)
2) Konzole je funkční, ozkoušená, ale přece jen jde o zařízení téměř 20 let staré. Takže BEZ ZÁRUKY.
3) A kdyby to trochu skřípalo, nezapomeňte, že jde především o srandu ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Soutěž o konzoli SEGA Mega Drive!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle