A dáme si pauzu, přátelé!

1701.cz - retrogaming merch

Ne, nebojte se, nejde o jednu z těch odmlk, které blogger oznámí, aby se již nikdy poté neozval. To se jen blíží červenec, jehož první třetina je zasvěcena filmovému svátku, mezinárodnímu filmovému festivalu Karlovy Vary. Jako pravidelný návštěvník nesmím ani na letošním 45. ročníku chybět, což sebou nese jisté změny v režimu hraní starých her.

Nepochybuji, že si v ranní frontě na lístky střihnu nějaké to SimCity nebo Transport Tycoona, pokud se mi 3 roky staré EEE701 udrží při životě. Dále beru Dingoo A320, které budu poctivě testovat s Dinguxem. A v nouzi nejvyšší nastoupí HTC Tattoo s nějako blbinou typu Jewels. Problém je, že nebudu mít čas nějak souvisle psát. Spánková deprivace svazuje můzy lany tak pevnými, že ani smrtelná množství kávy nepomáhají.

"Ale vždyť do toho tvýho festivalu zbývá ještě půl měsíce, " říkáte? To ano, ale tento čas vyplním pilnou prací na aktuálním projektu, kterým je speciální festivalový blog páchaný mnou, webovou charitou a dalšími schopnými autory. Pokud by se vám tedy jó stýskalo, naleznete mě, můj unikátní styl i trapný humor tam. A nikde jinde.

P.S. Počítám, že sem tam nějakou šortku nebo výkřik do tmy splodím, takže neodcházejte a zůstaňte u přijímačů. Filmu zdar a pornofilmu zvláště!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

882 Kč měsíčně

Již přispělo 9 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle