PRESS PLAY ON TAPE, Commodore 64 revival band

PRESS PLAY ON TAPE je šestičlenná rocková kapela z Dánska, která často, nikoliv však výhradně, hraje hudbu z her pro Commodore 64. Kytary, klávesy, bubny - prostě real stuff. A jde o prima poslech. Pochopitelně. Kdyby to stálo za starou bačkoru, asi bych o nich nepsal, že ano! Pro ochutnávku tvorby prosmejčete oficiální web kapely, popř. mrkněte na youtube channel.

Pro začátek pikantní veselé video:

A pokud snad máte slabou vůli a nevydržíte čekat, než vám do schránky dorazí vaše poctivě objednané CD, poradím vám. Album Press Play on Tape - Loading Ready Run je poměrně snadno dosažitelné na *kašelkašel*torrentech*kašelkašel*. Ale já vám to neřek! Odkaz neposkytnu, ale kdo neni úplbě blbej, tak si poradí.

PRESS PLAY ON TAPE, Commodore 64 revival band

A to jsem se vám ani nepochlubil, že jsem si konečně spájel sériový kabel k C64? Disketovka je tedy připravena k použití, teď jen sehnat někoho, kdo mi poskytne diskety s hrami. Nebo čmuchat po aukru. Mimochodem, moje cca třetí pájení, a kabel přesto funguje napoprvé! Takovej je Sledge frajer! :) Ale prstík jsem si trošku sežehl, to zase jo.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"PRESS PLAY ON TAPE, Commodore 64 revival band"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »