Nálož retro herních obrázků na plochu

Nejen supermoderní automobily či ženštiny lehkých mravů s hlubokou dekoltáží vám mohou zdobit pracovní plochu. Proč tu a tam při předstírání práce prostřednictvím rovnání ikonek na ploše nepotěšit oko své retrochtivé nějakým pěkným výjevem ze starých her. A nemluvím teď o svých chabých nehodnotných pokusech (snad jen Pong a UFO se mi povedli), mluvím o skutečné kvalitě!

wall-ghutl-01

Kde takovou wallpaperovou kvalitu hledat? No přeci na webu How Games Used To Look The - Home of Retro Gaming Wallpapers. Jen pohleďte na ta vkusná pozadí doplněná sprity z klasických her. Autor se neomezuje na konkrétní platformu, najdeme tu hry z konzolí, osmibitů i klasických PC. Dle platforem lze dokonce filtrovat, stejně jako podle roku vydání konkrétní hry.

Pokud se vám zachtělo zpětné vazby, můžete kromě komentářů na webu využít také Facebook stránku projektu.

Tak co, vybrali jste si? Já ano, mou pracovních plochu nyní zdobí wallpaper s pekelným motivem, dalšími kandidáty byli červíci, želvy a emzáci.

wall-ghutl-02

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Nálož retro herních obrázků na plochu"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 024 Kč měsíčně

Již přispělo 10 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »