Súťaž… pardon, soutěž o originální hry!

Liso1 na svém webu věnovaném třetímu dílu Heroes of Might & Magic pořádá zajímavou soutěž o originální hry. Konkrétně jde o Gothic 3 Gold, Baldur’s Gate a UFO Trilogy. Jestli vám tedy některý těchto kousků chybí ve sbírce, promažte zimou zatuhlé mozkové závity a vrhněte se do boje. A pokud se soutěže zúčastní více jak 20 soutěžících, pořadatel dokonce přihodí ještě další dvojici her do frcu!

heroes-3-soutez-liso1

Jak se soutěží? Liso1 si pro nás připravil zapeklitý screenshot, na kterém vidíme dvě krvelačné armády připravující se na nesmiřitelný boj. Soutěžní otázka zní, která ze stran vyjde z tohoto zajisté přátelského klání jako vítězná, a kolik jakých jednotek jí případně zbude. Boj je automatický, vyšší kouzlení se nekoná.  Já už jsem svůj naprosto a zoufale nekvalifikovaný odhad do komentářů zapsal, teď je řada na vás.

Celá akce mi tak nějak připomněla, že se dlouho nesoutěžilo tady u mě. Budu muset něco vymyslet :) Jak by se ctěné čtenářstvo tvářilo na soutěž o dárkové kódy na hry z nabídky GOG? Nebo mám zase splašit nějakou pěknou klasickou konzoli a k ní trojici her? Mega Drive, Master System, Playstation? Nebo snad nějaký osmibit? Samé otázky... Dejte vědět v komentářích ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Súťaž… pardon, soutěž o originální hry!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BBSRetro podložka pod myš BBS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle