Obrazem: byl jsem obdarován!

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Stávají se věci. Jdete na pivo, přes kamaráda potkáte člověka, a najednou si domů nesete batoh plný starých her a příslušných doplňků! Za dary vřelé díky, rozhodně se u mě neztratí :)

To skvělé:

Čtvero kompletních krabic s klasickými tituly. Jistě, na první pohled (viz dále) je patrná jistá náklonnost ke sportovním titulům mnohdy nevalné kvality, ale historická krabice je historická krabice. NHL97 je famózní přírůstek do sbírky, přelomový díl série a vůbec - jedná z mála sportovních her, které "můžu". NHL2000 je herně ještě o kus lepší, byť z hlediska sběratelského obsazuje příčku spíše nižší. SimTower je zajímavá záležitost, škoda, že v levnější EA Classics edici. A nakonec UEFA Euro 96 England... no, když už nic, tak je to official licensed product.

Obrazem: byl jsem obdarován!

To dobré:

Dvojice Excaliburů mi udělala velkou radost! Score mám, na Levelech se pracuje, ale legendární Excalibur se mé sbírce zatím spíše vyhýbal. Jistě, jsou to čísla pozdější, kdy už šlo spíš o to tak nějak neztratit stopu, než dohnat a předehnat, ale pořád prima, tuzemských herních tiskovin nemám nikdy dost. Následuje kvalitní záchodové čtení - oficiální příručka strategie Populous, manuály ke Speed Busters a Earth 2140, a na závěr ceník počítačových sestav a komponent z října 2000.

Zajímavá je dvojice Level speciálů s demoverzemi a plnými hrami. Plná verze 2D akční hopsačky Colony 28, kreslená adventura Gooka, celkem 6 cédéček a stovky demoverzí. "No prostě hyper!", jak se píše vpravo dole. Škoda, že staršímu ze speciálů jedna placka chybí. No a nakonec CDčka se Starcraftem a Falloutem. Je to trochu ušmudlané, ale hele, plná hra je plná hra!

Obrazem: byl jsem obdarován! Obrazem: byl jsem obdarován! Obrazem: byl jsem obdarován!

To škoda:

Počítač pro každého neřešte, ten patří spíše do finální části článku, jde o tu trojici krabic. Jsou krásné, zachovalé, barevné... a bohužel bez médií :( Prosím minutu ticha za ztracené datové nosiče, snad neskončily jako ozdoba na vnitřním zpětném zrcátku vytuněné škodovky :(

Obrazem: byl jsem obdarován!

To odpad:

Grande finále! Tři čísla časopisu Internet z roku 2000. Doplňky k ICQ, wifi - připojení budoucnosti, Flash 5, hinduismus. To nechcete. Ale co se píše o Monty Python si přečtu. Placku řešící palčivý problém Y2K přihodím k ostatním, nikdo nemůže tvrdit, že na rok 2000 nejsem připraven! Prázdný obal od NHL2001 asi poletí do koše, nejnudnější z herních žánrů, fotbalový manager, patrně poletí hned za ním.

Obrazem: byl jsem obdarován!Obrazem: byl jsem obdarován!

To bonus:

Řádně ohmataný gamepad PC Avenger. Sice mu na analogové páčce chybí módní klobouček, ale jinak působí bytelně a má spoustu hejblátek. A o hejblátka nám jde u herních zařízení především!

Obrazem: byl jsem obdarován!

Pokud chcete něco z odpadu, dejte vědět. A pokud byste náhodou měli placky k prázdným krabicím, taky se ozvěte, něco vymyslíme.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Obrazem: byl jsem obdarován!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle