Commandos 2 HD & Praetorians HD

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Pokud jste příznivci her Commandos 2 nebo Praetorians a netrpělivě odstřihujete každý centimetr ze zbývajících 38 cm do 24.1.2020, kdy mají vyjít HD remastery těchto populárních her, tak si můžete čekání zkrátit.

Obě hry je možné předobjednat, včetně výhodnějšího balíčkou. V rámci přeodbjednávky dostanete přístup do beta verzí, které jsou obsahově prakticky hotové a nyní se již jen ladí případné chyby. Údajně mají jít předobjednat na Steamu, ale já tam tuto možnost nevidím.
Commandos 2 HD & Praetorians HD

Možnost předobjednávky jsem ale našel na stránkách společnosti Kalypso. Každá hra stojí samostatně €16.99, balíček obou je za €25.99. Po zakoupení obdržíte Steam klíč.
V případě Commandos 2 bude při vydání možné zakoupit krabicovou verzi, takže příznivci krabiček si musí ještě chvíli počkat. Třeba se ale čekání vyplatí, pokud hra dostane nějaký zajímavý booklet atd.
Commandos 2 HD & Praetorians HD

Nevím jak vy, ale já, ačkoli předobjednávky dělám jen zcela výjimečně, tak v tomto případě asi neodolám a udělám si (doufám) radost na Vánoce. Zatím jediná vada na kráse je ta, že pro nákup je při placení vyžadována registrace do Kalypso Community.

Odposlechnuto v novinkovém souhrnu na Vortex.cz, odkaz s časovým razítkem na danou pasáž.

Autor: KamilZm

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle