Commandos 2 – HD remaster v prodeji

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Pokud netrpělivě očekáváte vydání HD remasterů her Commandos 2 a Praetorians a nezapojili jste se do dřívější bety, tak vaše čekání před chvílí skončilo. Obě hry dnes byly vydány.

Do 31.1.2020 je můžete koupit samostatně po 16,99€ (od 1.2.2020 po 19,99€), nebo ve výhodnějším balíčku za 25,48€ (po 1.2.2020 za 39,98€).

Commandos 2 – HD remaster v prodeji

Sledge (dodatek): Bacha na to, HD remastery jsou povětšinou přijímány kladně, ale hodnocení "smíšené" naznačuje, že tohle se asi moc nepovedlo. Grafika nevypadá zle, ale ze hry byla např. odstraněna "nazi" symbolika, tedy hákové kříže, obrázky Hitlera apod. Ano, čtete dobře, hra z druhé světové války je prostá nácků! Dává vám to smysl? Odstraněn byl i multiplayer co-op, hra má problémy s plynulým během, bugy a animace prý stojí za ****. Asi bych si radši koupil klasiku ;)

Autor: KamilZm

Komentáře k:
"Commandos 2 – HD remaster v prodeji"

 • KamilZm napsal:

  Tak to chvíli zkouším a mám s tím paradoxně zcela opačné problémy než lidé z recenzí.

  V odstranění symbolů sice nevidím smysl a je to na palici, ale nějak mi to nevadí, resp. neruší. Animace stejně u her přeskakuji (pokud myslí videa, animace postav mi nějak špatná nepřijde) a mulťák nehraji. Zatím mi to nepadlo a bugy doufám brzy opraví.

  Naopak mi ale hodně vadí grafika a také nevyužití vyššího rozlišení. Čekal jsem, že na 3820×2160 budu vidět podstatně větší výřez z mapy, ale tohle je nejvíce oddálená mapa: https://i.imgur.com/eMkWwLj.jpg . Je to tuším stejné jak originál, škoda. Na 32″ monitoru nic moc. Některé části jsou mírně mázlé, hlavně vegetace. Působí to nesourodě. Něco je předělané a něco asi jen upscalované.

  Bohužel originál je pro mě ale nehratelný, byť spustit jde. Buď to překousnu a zůstanu u tohoto remasteru, nebo dám refund a budu už jen vzpomínat.

 • lasice napsal:

  originál je originál, celkově remastery vůbec nemusím

 • KamilZm napsal:

  Jak sleduji recenze, tak remaster Commandos 2 dostává solidně nařezáno …

  Remaster Praetorians dopadl lépe, na Steamu je hodnocení „Kladné“, poměr kladných a záporných hodnocení je 49:8. Proti Commandos je ale podstatně menší počet recenzí, Commandos 2 jich mají 665 v poměru 307:358.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle