FPS akce XIII zdarma na GOG

Stát se PATRONEM
high-voltage.cz

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

V rámci právě probíhající jarní slevové akce rozdávají na GOG zdarma FPS akci XIII. Stačí přejít na titulní stránku a odlovit příslušný banner.

FPS akce XIII zdarma na GOG

A co že je to za skopičinu? XIII je "cel-shaded" střílečka z pohledu první osoby, která čerpá inspiraci ze stejnojmenného a prý kultovního belgického komixu. Děj je inspirován knihou The Bourne Identity, tzn. hlavní hrdina trpí amnézií a všichni se ho z nějakého důvodu snaží zabít. Tedy, "nějakého" - zdá se, že máte prsty v atentátu na prezidenta USA. Že se v průběhu hraní zapletete do všeprostupujících konspirací a odhalíte šokující tajemství ohledně vaší osoby je myslím jasné. A co má sakra znamenat ta divná kérka u vaší klíční kosti?

Hra vyšla roku 2003 a jako takové jí stačí procesor taktovaný na 1.8 GHz, 1GB RAM a adekvátní grafická karta. Nelze nezmínit dabign, jelikož hlavního hrdinu mluví sám David "Fox Mulder" Duchovny.

Btw. skutečně se jedná o původní verzi a ne o nedávný remake, který si na Steamu vysloužil hodnocení Overwhelmingly Negative a na GOG drží hezkých 1.7/5 oproti 4.2/5 u originálu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle