FPS akce XIII zdarma na GOG

V rámci právě probíhající jarní slevové akce rozdávají na GOG zdarma FPS akci XIII. Stačí přejít na titulní stránku a odlovit příslušný banner.

FPS akce XIII zdarma na GOG

A co že je to za skopičinu? XIII je "cel-shaded" střílečka z pohledu první osoby, která čerpá inspiraci ze stejnojmenného a prý kultovního belgického komixu. Děj je inspirován knihou The Bourne Identity, tzn. hlavní hrdina trpí amnézií a všichni se ho z nějakého důvodu snaží zabít. Tedy, "nějakého" - zdá se, že máte prsty v atentátu na prezidenta USA. Že se v průběhu hraní zapletete do všeprostupujících konspirací a odhalíte šokující tajemství ohledně vaší osoby je myslím jasné. A co má sakra znamenat ta divná kérka u vaší klíční kosti?

Hra vyšla roku 2003 a jako takové jí stačí procesor taktovaný na 1.8 GHz, 1GB RAM a adekvátní grafická karta. Nelze nezmínit dabign, jelikož hlavního hrdinu mluví sám David "Fox Mulder" Duchovny.

Btw. skutečně se jedná o původní verzi a ne o nedávný remake, který si na Steamu vysloužil hodnocení Overwhelmingly Negative a na GOG drží hezkých 1.7/5 oproti 4.2/5 u originálu.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Náušnice PWSR (3D tisk)Náušnice PWSR (3D tisk) 42 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle