Vyšla retro FPS akce WRATH: Aeon of Ruin (early access)

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

17 patronů přispívá částkou 1886 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Oči se vám klíží, tělo je v absolutním klidu, pomalu se propadáte do snového nevědomí. Tak, a teď polehoučku prohrábněte mozkové laloky a z nejtemnějších záhybů šedé kůry vyšťourejte vzpomínky na krvavé deathmach seance ve hře v Quake. Přilejte kýbl krve navíc (nebo dva), posypte Doomem a Hexenem, vmíchejte paletu skládající se i z jiných odstínů, než je hnědá a hnědozelená, otočte volume doprava a sešlápněte plyn až na podlahu... Hle, WRATH: Aeon of Ruin je zrozen!

Vyšla retro FPS akce WRATH: Aeon of Ruin (early access)

Retro FPS střílečky docela frčí, viz např. Ion Fury. A podobně jako Ion Fury, která jest postavena na BUILDu, sází i WRATH od týmu KillPixel na klasický 3D engine z raného období. Tentokrát byl zvolen Quake 1 engine (id Tech 2), ovšem vytočený na maximum a rozžhavený do ruda.

Holt když se vám pod nohy neplete Pentium 90MHz, pro které musíte optimalizovat, můžete poněkud popustit uzdu svému tvůrčímu géniu. Viz minimální požadavky: Pentium 4 3ghz, 1GB RAM a Geforce 7950GT. A i na silnějších mašinách to prý tu a tam škubne.

WRATH: Aeon of Ruin před několika dny vyšel v early access režimu, není tedy tak docela hotový, ale základní obsah ve formě dvojice úrovní, pětice zbraní, šestice nepřátel a čtyř artefaktů připraven je. Multiplayer bohužel, jaká to smůla, ještě implementován nebyl. Hru můžete koupit na Steamu či ještě lépe na GOG.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle