Goblini se vrací!

Další pravěká série se nám vrací na obrazovky našich osobních počítačů, tentokrát je to nový díl Gobliiins s podtitulem The Morgloton Invasion. S překvapením jsem zjistil, že se nejedná o díl čtvrtý ale o pátý. Hříčka s íčky v názvu a počtem goblinů tu asi už fungovat nebude.

Goblini se vrací!

Hru můžete podpořit v kampani na Kickstarteru. V tuto chvíli již překročila požadovanou částku, a to ještě zbývá 23 dní, takže je jasné, že se nového dílu dočkáme. Vyvíjet ji bude Pierre Gilhodes, grafik a designér všech předchozích dílů, takže předpokládám, že jsou Gobliiins5 v dobrých rukou.


Dodatek Sledge: A já jen doplním, že to není první úspěšná crowfundingová akce, kterou autor projektu založil, prve vybíral skromné tři tisíce eur na francouzském portálu Ulule. A řekl bych, že rozhodnutí zkusit to i přes Kickstarter padlo v moment, kdy na Ulule začali proudit donátoři z celého světa :)

Autor: Hleiks

Dítě 21.století, které hraje a sbírá hry z devadesátek, především big boxy a hry na PS1. No a občasný divák „kvalitní“ kinematografie.

Komentáře k:
"Goblini se vrací!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1552 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš BBSRetro podložka pod myš BBS 236 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle