Hellpoint zdarma na GOG

V rámci probíhajícího letního výprodeje si na GOG můžete odlovit hru za cenu nejlepší, tedy nulovou. Jde o akční sci-fi RPG Hellpoint. Hra vyšla roku 2020 a je vytvořená v Unity, připravte si tedy výkonnější mašinu, než je v kraji retroherním zvykem. Odměnou vám budiž temný, pochmurný svět, ve kterém je hranice mezi vědou a okultismem rozmlžená a nejasná. Vydejte se na kdysi velkolepou vesmírnou stanici Irid Novo, jejíž nynější ruiny rotující kolem černé díry jsou zamořeny interdimenzionálními bytostmi pod vedením Kosmických Bohů.

Hellpoint zdarma na GOG

Bu bu bu! Něco mi říká, že tohle bude hra z obtížnějších ;) Však jsem taky v komentářích na GOG zachytil slova "Dark" a "Souls". Stejně tak jsem zachytil slova jako"worst" a "buggy", hra měla patrně trochu nepovedený launch, ale už by to mělo být dobré. Tak zkuste.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »