Konami oznámilo pár nových dílů Silent Hill

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Fanoušci Silent Hill vědí, že série je již dávno mrtvá, protože poslední díl - Silent Hill: Downpour - vyšel v roce 2012 a od té doby ticho po pěšině. Demo Silent Hill P. T. se samozřejmě snad ani nepočítá. Naděje, že by Konami přišlo s novým dílem jsou nulové... Nebo se pletu? Nedávno se na stránkách Konami objevil odpočet a mezi fanoušky se šířily různé fámy o tom, co to znamená. Odpočet doběhl 19. října a nyní už to víme!

Konami oznámilo pár novinek. Za prvé, remake Silent Hill 2, který vyjde jak na PlayStation 5, tak na PC a bude běžet na Unreal Engine. Také hry Silent Hill: Townfall a poněkud zvláštně vypadající Silent Hill f. Vyjít by také měla hra Silent Hill: Ascension, která prý bude něco jako takový interaktivní film. Ve výsledku tedy čtyři nové hry! Plus ještě nový celovečerní film jménem Return to Silent Hill.

Fanoušci série však neslaví a diskuzní fóra jsou spíše plné nářků „že už Silent Hill nevypadá jako za starých časů“, plus ve vzduchu visí obavy, jestli to Konami nepos*re, protože tahle společnost je docela známá různými přešlapy. Tak uvidíme.

Autor: Pollux

Rád hraju starší hry a pak o nich sepisuji své dojmy do textů a následně s nimi spamuju internet.

Komentáře k:
"Konami oznámilo pár nových dílů Silent Hill"

  • Hleiks napsal:

    No po těch letech se Konami snaží tuhle značku dost podojit, ale nemůžu říct, že se netěším. Pravda, Silent Hill f je zatím dost kryptický a vlastně mi celkový styl traileru vůbec nesedí, ale i přesto držím palečky ať z toho vyleze další videoherní klenot.

    Jediné, co z tohoto vše asi opravdu vynechám je Silent Hill: Ascension, to vypadá podle těch studií, co na tom dělají na nějakou multiplayerovou záležitost, a to od Silent Hillu opravdu nepotřebuji.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Stojánek na Socket 7 procesorStojánek na Socket 7 procesor 24 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle