Nášup facek a fazolí v Bud Spencer & Terence Hill – Slaps And Beans 2

Velmistři bojových umění Bud Spencer a Terence Hill se vrátí v pokračování povedené beat'em up Slaps And Beans! Tedy doufejme, že se vrátí, v tuto chvíli se připravuje kickstarterová kampaň, jejíž koncept si můžete prohlédnout již teď. Cíl je stanoven na 220 000 eur, uvidíme, jestli má jednička dost fanoušků. Ale neměl by to být velký problém, protože kickstarterem prošel i díl první a částka byla plus mínus stejná.

Na co se můžeme těšit? V podstatě na nášup toho samého, ovšem s řadou vylepšení. Přibude např. mnoho nových unikátních miniher, včetně peloty, což je takový ten divný explozivní tenis proti zdi, který si zahrál Bud Specner coby Jamon (nebo Ramon?) Serrano ve filmu Sudá a Lichá. Samozřejmostí je spousta doplněných power-upů, nová prostředí a nový příběh, pochopitelně inspirovaný slavnými filmy. Zásadní změnou ovlivňující hraní je větší interaktivita prostředí, tzn. k likvidaci nepřátel můžete použít předměty válející se kolem.

Skvělou zprávou je doplnění dalších legendárních hudebních skladeb, jako jsou např. Banana Joe a Sheriff od Oliver Onions či Grau grau grau. Hudba jedničku vyloženě "udělala" a bez ní by to zdaleka nebylo ono. Spolu s hudbou bude v některých jazykových verzích (v češtině ne) přítomen i profesionální dabing hlavních hrdinů.

Vylepšení by měl doznat i samotný soubojový systém, což bylo podle mě asi jediné vyloženě slabé místo jedničky, doufám v nějaká mocná komba se prstolamnými kombinacemi kláves :)

Datum spuštění kampaně v tuto chvíli není známo, tak zatím vraťte lahváče a proberte kapsy zimních kabátů, pro Steam klíč budete potřebovat 15 eur.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

11 patronů přispívá částkou 1246 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak 486 DX2 66 MHzPlacka / odznak 486 DX2 66 MHz 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle