Právě vyšlo: bojovka Bud Spencer & Terence Hill – Slaps And Beans 2

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Neohrožené duo svérázných bijců opět zasahuje! Po výtečné beat'em up Slaps And Beans se Carlo Pedersoli a Mario Girotti vrací v pokračování Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans 2. To přináší pořádnou porci toho samého, tedy bezhlavé řežby nekonečných zástupů padouchů, v nejlepší to tradici "budspencerovek", a také vítaný nášup nového, především ve formě různých fórků a miniher.

Novinky dále zahrnují vylepšený soubojový systém a plný dabing v angličtině, italštině, němčině a španělštině. Co se zmíněných miniher týče, dojde i na legendární pelotu, ve které zaválí jistý Jamón Serrano!

Kdo hrál první díl a byl nadšen, bude bezpochyby nadšen znovu, no a kdo byl spíš zklamán, dvojku asi ani nemusí zkoušet. Protože vyjma uvedených vylepšení je to to samé v bledě modré, nebo spíš "dunově červené" - nekomplikovaná bojovka, dvojice oblíbených hrdinů, stylová pixelartová grafika, licencovaný soundtrack, kooperativní mód, minihry, různé blbinky, a spousta facek a fazolí! :)

Já hru házím na wishlist a výhledově jí samozřejmě zakoupím. Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans 2 je k zakoupení na Steamu za necelých 20 eur.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle