Obrazem: Las Vegas Pinball Hall of Fame Pinball Museum

Jednomu z našich elitních agentů se pomocí lstí a úskoků podařilo proplížit až do imperialistické ameriky, kde byl schopen fotoaparátem, který do té doby ukrýval tam, kde obvykle nic ukrývat nechcete, pořídit skutečně pozoruhodnou fotodokumentaci. Pronikl totiž do organizace Las Vegas Pinball Hall of Fame Pinball Museum, která jest symbolem všeho západního hnití a úpadku. Jen pohleďte! Všude samá zábava a nikde žádná práce! Dělník přeci nemá po večerech co házet těžce vydřený peníz do blikající krabičky! Naopak má se věnovati odpočinku, aby načerpal sil do další pětiletky.

Ale vážně - Las Vegas Pinball Hall of Fame Pinball Museum nabízí na ploše deseti tisíc čtverečních stop (tedy cca 929 čtverečních metrů) k osahání veřejně přístupnou sbírku 152 pinballových stolů doplněných o 54 arkádových automatů. Muzeum funguje od roku 2009 a najdete jej na adrese 1610 E Tropicana Ave Paradise, Nevada - to jestli náhodou zrovna utíkáte kolem. A pokud jste zápecníci jako já, vždycky můžete navštívit pražský Joystick Bar, tam mají nějaký ten pinball také ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Neutíkejte! Líbil se vám článek? Tak jej podpořte sdílením :)
Případně zvažte finanční podporu webu - přestane vás obtěžovat reklama ;)

Komentáře k:
"Obrazem: Las Vegas Pinball Hall of Fame Pinball Museum"

  • bludr napsal:

    Byl jsem tam, no možná už to bude těch deset let. Byla to naprostá paráda, hlavně ty hodně starý věci a mechanický automaty, na to člověk prakticky nemá šanci v Evropě narazit. Doporučuju!

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

SINTECH-SHOP.CZ