1701.cz - retrogaming merch

Muzeum arkádových automatů v Praze? Ano, od 16.4.!

Je tohle možné? Jak to, že se o projektu, který běží minimálně od září 2010 (dle oficiální facebook stránky), dozvídám teprve dnes?! Informační kanály naprosto selhaly, asi budu muset na web umístit shoutbox pro pohodlnější tok informací od vás směrem ke mě :)

Zpět k tématu. V sobotu 16.4. tohoto roku otevírá své brány videoherna a muzeum arkádových automatů. Kde? Červený Újezd u Prahy; stačí hupnout do autobusu č. 307 na Zličíně a za pár chvilek jste tam.

Těšit se můžeme na klasické arkádové automaty z let osmdesátých a devadesátých. Vstupné je stanoveno na rozumných 99,- Kč pro dospělého a navíc platí celý den. Nebude tak problém odskočit si na pár kousků někam bokem, probrat zážitky a s novou energií zaútočit na žebříčky high score.

Podle webu www.arcadehry.cz to vypadá i na nějaký obchod se suvenýry a tematickými materiály, hromadiči nesmyslů, jako jsem já, si tedy určitě přijdou na své. Nezbývá než držet slibnému projektu palce a 16.4. vyrazit směr Červený Újezd. Pokud mne nestihne nějaká faraónova kletba, budu tam! :)

Muzeum arkádových automatů v Praze? Ano, od 16.4.!

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Muzeum arkádových automatů v Praze? Ano, od 16.4.!"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

12 patronů přispívá částkou 1 074 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »

Shadow bazar, retro herní džungle