Podložte myš IV. – #10 Chamtivost je věčná

1701.cz - retrogaming merch

Čím jsem starší, tím více mi Ferengská pravidla nabývání zisku dávají smysl, viz pravidlo č. 10 v nadpise ;) Nebo tuhle třináctka: "Cokoli, co stojí za práci, stojí za to dělat za peníze."

Podložte myš IV. – #10 Chamtivost je věčná

No prostě to, co začalo jako pár podložek pro mě a a pár nadšenců, se nakonec přetvořilo v e-shop 1701.cz. Poptávky totiž proudily dál a držet to všechno v Excelové tabulce byl ohromný opruz, navíc náchylný k chybám a chaosu. A navíc jsem si potřeboval po čase osahat WooCommerce. Tak jsem spojil užitečné s užitečným a výsledek vidíte. Není to žádná raketová věda, i šablona shopu je téměř výchozí, ale funguje to. A když prodám aspoň deset podložek měsíčně, bude to mít pro mě smysl držet dál.

Ano, snažit se v roce 2021 vydělat na podložkách pod myš skutečně aspiruje na nejhorší business plán všech dob. Ale tak je tam i ta placka, přece! :)) A nápadů ještě několik z rukávu vysypu. Zároveň jsem si dal jasnou hranici - žádné 1:1 screenshoty z her, loga, postavičky od Nintenda apod. Nepotřebuju na sebe přitáhnou pozornost supů, že ;)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Podložte myš IV. – #10 Chamtivost je věčná"

 • Xspy napsal:

  Náhodou ten Volkov s Doomem je přece taky klasika největší ;) .
  Teď zauvažovat nad tím jestli by nešlo udělat podložku bez textílií … Na omak mi z nich šla vždycky husina a v provozu zůstaly jen staré tenké Dell s fólií na horní straně…

  • Sledge napsal:

   Mám pod myší taky podložku s fólií, ale musim říct, že to mám opačně než ty, a že tam asi nakonec hodim tenhle textil, naopak mi to přijde na omak příjemné :) Zkusim pohledat, jestli to někdo netiskne i v té “fóliové” variantě.

 • Powerack napsal:

  Bacha aby ti Vsevodov Volkov nepřišel zaklepat na dveře, že chce podíl z prodeje :-D

  • Sledge napsal:

   A víš že jsem nad tím dumal? Nakonec jsem došel k tomu, že u programu, jehož design včetně barev je obšlehnutý od Norton Commanderu, mě asi podobné chmury trápit nemusí ;)

 • Nox napsal:

  A ja si rikal, kdo se nahrne na uvolnene misto po Kellnerovi. Tak at se dari.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 11 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web :) » Více zde »

Shadow bazar, retro herní džungle