Podložte myš Volkov Commanderem se znepokojivě povědomou adresářovou strukturou

Projekt Retro podložka pod myš vstupuje do své finální fáze, tedy nabídnutí výsledného tovaru širokému publiku. První testeři již podložky obdrželi a dle jejich názoru jsou, cituji, "superní" ;)

Pár slov pro ty, kteří se neúčastnili vývoje: To jsem se tak jednou rozhodl, že chci k DOSovému PC nějakou pěknou podložku pod myš s patřičně stylovým motivem. Výsledek můžete vidět na obrázcích níže. Motiv byl přepečlivě konzultován s elitními odborníky, vsadím se, že 80% her, které vidíte vpravo, se na pevných discích vašich DOSových PC ocitlo. Stejně povědomý by měl být i panel vlevo.

Podložek jsem rovnou nechal natisknout víc, protože jeden kus by vyšel nesmyslně draho a vypadalo to, že o zájemce nebude nouze. Uvidíme :)

K podložce samotné - kvalita je obstojná, ovšem jde o podložku textilní a potištěnou, nečekejte tedy trvanlivost masově vyráběných produktů. Nicméně poklidných seancí u 486ky zvládne podložka bezpochyby stovky, a ten textilní povrch je takový... příjemný na omak ;) Kuličkovka po něm rejdí bez zaškobrtnutí a možná dokonce i se samočistícím efektem. Staré optiky mi na podložce také nekuckají. Jediná drobná vada na kráse vychází z faktu, že jde o tisk - ukázalo se jako prozíravé dát hlavnímu motivu okraje (ono zelené pozadí ze hry Supaplex), ujíždí to totiž tu vlevo, tu vpravo, tu nahoru, tu dolu. Ale kdo si kdy nechal tisknout nějakou grafiku, tak ví, že tak to prostě je.

Máte o podložku zájem? Tak mi napište. Cena je 200 Kč za kus, poštovné dle volby. Podložek mám ještě 17, snad to bude stačit ;)

P.S. Očekávejte delší dodací lhůty, celou věc komplikuje už fakt, že aktuálně nejde běžně zakoupit obálky, jelikož papírnictví jsou známá semeniště nákazy :/ Lepím to tu ze starých krabic...

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

14 patronů přispívá částkou 1916 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Hrnek porcelán ROGUE-HACKHrnek porcelán ROGUE-HACK 286 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle