Podložte myš III. – nebere to konce! ;)

Druhá várka retro podložek pod myš je až na pár posledních modrých kousků de facto rozebrána, vyvstává otázka, co dál. Prodalo se to opět poměrně rychle, ale ne zase tak rychle, abych se neohroženě pustil do třetí várky, trochu se bojím, aby mi to tu pak nezůstalo ležet.

Zvolíme tedy jiný postup - nechám otevřený poptávkový formulář a sejde-li se poptávek dostatek, celkem tak na 50ks podložek, zadám pokyn k výrobě. Platby předem dělat nebudu a poptávku nebudu brát jako závaznou, naprosto se spolehnu na váš upřímný zájem a férový přístup ;) Zároveň ale naprosto pochopím, když si ve finále poptávku rozmyslíte, stát se může cokoli.

Probíhat to tedy bude následovně - poptejte a vyčkejte. Sejde-li se poptávek dost, dám vám vědět. A nově si můžete k poptávce přidat ještě 486 odznáček ;)


A nakonec to skončilo u e-shopu :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Podložte myš III. – nebere to konce! ;)"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »