Potvrzeno, remastery GTA 3 / Vice City a San Andreas na cestě

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

18 patronů přispívá částkou 2014 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Už se o tom šušká nějakou dobu, mimo jiné i v souvislosti s právní stokou, ve které uvízli autoři open-source moderních portů. Ti jsou za zdrojáky k GTA III / Vice City rekonstruované prostřednictvím reverzního inženýrství vláčeni bahnem, protože Take-Two jsou *vložte sprosté slovo*. Nebo ne, udělám to za vás - kokoti. No a v tuhle chvíli je asi jasné, proč je kolem těch portů takové haló - pracuje se totiž na oficiálních vylepšených verzích a vydavatelé se asi bojí, že by jim volně šířený port lezl do zelí. Kokoti. (Ne vy, Take-Two.)

Takže ano, vylepšené verze budou, ale ne, nemám nejmenší chuť si je pořídit, děkuji. Nepřemluví mě ani fakt, že jde o kompletní "klasickou" 3D trilogii, tedy GTA III, Vice City a San Andreas. A rozhodně mě nepřemluví nic neříkající teaser. Možná by mě přemluvila různá herní i grafická vylepšení, ale smolík, já si radši někde seženu re3 a reVC, výše zmíněné porty. Na truc. A co mě naopak nakrkne je fakt, že hry v originálních verzích velmi brzy zmizí z nabídky digitálních distributorů. V tuhle chvíli tam ale ještě jsou, takže pokud potřebujete originální datové soubory k re3 a reVC, spěchejte :)

Grand Theft Auto: The Trilogy vyjde ještě tento rok, a to pro PC, Xbox, PlayStation 4 / 5 a Switch, později dojde i na Android a iOS.

Kokoti.

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Potvrzeno, remastery GTA 3 / Vice City a San Andreas na cestě"

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Shadow bazar, retro herní džungle