Slain: Back From Hell zdarma (GOG klíč)

Máte-li náladu na klasickou 2D indie řežbu, která je inspirovaná legendární Castlevanií, připravte si ukazovák na myšítko! Jen pár kliknutí vás dělí od získání Slain: Back From Hell zcela zdarma. Hru obdržíte ve formě GOG kódu, má to ovšem drobný háček, je třeba upsat se k newsletteru studia Digerati. Tak snad to nejsou nějací ukrutní spameři... Akce trvá dva týdny, nespěchejte, leč nemeškejte.

V heavymetalové gotické rubačce Slain: Back From Hell máte v rukách osud Bathoryna, prokletého hrdiny, jehož posláním je osvobodit šestici světů od nadvlády jejich smrtících vládců. K tomu je třeba ovládnout trojici základních mechanik - volbu vhodné zbraně pro konkrétní okamžik, proniknutí do rytmu hry a rozvážné nakládání s manou.

Za metalovým soundtrackem hry stojí jistý Curt Victor Bryant, dřívější člen švýcarského folklorního souboru Celtic Frost.

Slain: Back From Hell zdarma (GOG klíč)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

high-voltage.cz
high-voltage.cz

Retroherní a retrovýpočetní magazín high-voltage.cz vám denně přináší články a novinky ze světa starých her a starého hardware.

Podpořit

1 074 Kč měsíčně

Již přispělo 12 patronů

Pěkně prosím, podpořte svůj (doufám) oblíbený retroherní web drobnou částkou. Každá koruna se počítá a za každou korunu díky! :) Více zde »