Star Trek Online – HW nároky

Podpořit high-voltage.cz na STARTOVAČI

15 patronů přispívá částkou 1694 Kč měsíčně

Je to malé pade pro čtenáře, ale velká vzpruha pro HV! ;)

Je to sice trochu mimo obvyklé téma, které máme tak rádi (staré hry probůh!), ale pro Star Trek mám slabost a jakožto novopečený fanda MMOG vyhlížím Star Trek Online s napětím. I přes všechno, co jsem v dotazníku nalhal, jsem do beta testu hry nebyl přizván, nezbývá mi tedy než hltat drobty informací z internetu.

A poslední drobet mě tedy zklamal! Abyste to pochopili: v plánu je nejen zkusit si Star Trek Online, ale nadchnout pro něj i drahou polovičku. S World of Warcraft mi to vyšlo. Až tak, že jsem z přebytků poskládal mašinku, na které se WOW hýbe uspokojivě (Athlon XP2800+, 1GB RAM, X1650PRO), aby drahá nemusela hrát na Asusu EEE. Potajmu jsem tedy doufal, že hardwarové nároky Star Trek Online budou spíše při zemi. Že to jako zachráním nějakým tím gigabajtem operační paměti navíc a lepší grafickou kartou.

Ale pokud jsou tohle skutečné HW nároky, považuji je za nehoráznost! Vezměte si do jedné ruky screenshot a do druhé ceduli s textem "AMD Athlon X2 3800+, 1GB RAM, NVIDIA GeForce 7950 / ATI Radeon X180". A nepochybuji, že do vydání se požadavky na HW ještě o kousek zvednou. Budu rád, když Star Trek Online protlačím na svojí hlavní PC sestavě :(

Star Trek Online

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Komentáře k:
"Star Trek Online – HW nároky"

 • Faramir napsal:

  Star Trek Online má pohodové nároky a rozběhne ho každý, kdo nemá PC z muzea ;-) Moc se na něj těším, bohužel do bety jsem se nedostal, fňuk :-(

  • nut napsal:

   Jelikož celý tenhle web je takové malé muzeum, tak ani „chief of operations“ nebude mít své PC nějaké nové, ne?

 • Sledgehewer napsal:

  @Faramir: já ti dám PC z muzea! Ale jo, ta popisovaná sestava JE krumpl. Nicméně i tak bych čekal, že hra podobných vizuálních „kvalit“ se bude hýbat i na slabší sestavě. A nechápej mě špatně, mě se ta grafika LÍBÍ :)

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit finančním příspěvkem »
Podpořit nákupem na e-shopu »
Retro podložka pod myš GEROJS - 228x189x2mmRetro podložka pod myš GEROJS - 228x189x2mm 197 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle