Strategie Into the Breach dostala nový obsah

Fanoušci indie hitovky Into the Breach (2018) dostali nečekaný, ale o to příjemnější dárek. Tato výtečná strategie od studia Subset Games, autorů fenomenálního FTL, získala zcela zdarma nový obsah, který zahrnuje nové mechy, piloty, nepřátele, zbraně, schopnosti, výzvy apod.

Strategie Into the Breach dostala nový obsah

Zajímavostí je nová úroveň obtížnosti pojmenovaná unfair, což myslím hovoří samo za sebe. Pokud jste základní hru dávali s prstem v nose, tak prosím, ukažte, co umíte ;) Into the Breach si můžete zakoupit např. na GOG, kde je hra v tuto chvíli ve 33% slevě. Nový obsah je automaticky součástí základní hry, tzn. pokud již Into the Breach vlastníte a máte nainstalováno, měl by vám update dorazit.

Strategie Into the Breach dostala nový obsah

Spolu s vydáním Into the Breach: Advanced Edition jdou ruku v ruce i nové verze hry pro Android a iOS. Podmínkou jejich získání je bohužel předplatné Netflixu, další informace naleznete na oficiální stránce. Brzy bude hra dostupná i pro konzoli Nintendo Switch, tuto verzi si můžete předobjednat zde. A chcete-li si o hře přečíst více, mrkněte na starší článek Into the Breach – vzhůru dolů! od jezevce_lesního :)

Autor: Sledge

DOS, 486, retro! Sběratel starých počítačů, her a konzolí. Profesně webový desetibojař a dělník informačního věku.

Přidej komentář (přihlášení / registrace)

(Komentáře s více jak 2 odkazy musí počkat na schválení.)

Podpořit na STARTOVAČI

13 patronů přispívá částkou 1502 Kč měsíčně

Podpořit finančním příspěvkem » Podpořit nákupem na e-shopu »
Placka / odznak 486 DX2 66 MHzPlacka / odznak 486 DX2 66 MHz 16 Kč
Shadow bazar, retro herní džungle